30 Ocak 2015 Cuma

Yeniden Merhabalar...

Yazdım yazamadım derken, burayı epey boşladığımı anladığım anda mola vermiştim buraya yazmaya geçen sene. Yeniden Merhaba demem o yüzden.Bugünden itibaren ve yeniden; benim amatör hikayelerimi ve bazen de bloğumdan ayrı tutmak istediğim düşüncelerimi okuyacaksınız inşallah buradan. Geçen sene gerçekleştiremedim bu isteğimi birçok sebepten ötürü, bu sene gerçekleşecek inşallah bu hayallerim de. Neden illa burada da derseniz, bazen bazı düşünceleri ayrı tutmak isteyebiliyorum bende.

Hayatıma ve bana dair her türlü yazılarımı bloğum: yillargecerken.blogspot.com'da yazıyorum ve yazmaya da devam edeceğim. Ama bazen de, bazı amatörce hikayelerimi ve düşüncelerimi kendi fikrimce burada da yazmak istiyorum. Özellikle de amatör hikayelerimi...

Belki küçük görünen ama benim için büyük girişimlerime tanık olabileceğinizini düşündüğüm başka bir yer burası... Yeniden Merhabalar, bol yazılı günler diliyorum hepimize. :)


Not; Geçen sene buraya ilk yazımı yazdığım zaman da açıklamıştım, burayı daha çok hayata dair herşey diye görmek istediğimi ve benim gözümden de okumanızı istediğimi. O yazım ise, burada.. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder